Meer en goedkoper lenen voor zonnepanelen
Groter aandeel. De zogeheten ‘Energiebespaarlening’ is op 2 februari 2015 aangepast: 75% van het geleende bedrag mag voortaan gebruikt worden voor het financieren van zonnepanelen (dat was 50%).
De rest van het bedrag moet gebruikt worden voor andere maatregelen uit de maatregelenlijst van het Nationaal Energiebespaarfonds.
Lagere rente. Op 2 februari 2015 is verder ook de rente op de Energiebespaarlening verlaagd. De nieuwe rentepercentages zijn 2,9% voor de lening van 7 jaar (dit was 3,0%) en 3,3% voor de lening van 10 jaar (dit was 3,5%).
Meer informatie. Meer informatie over de Energiebespaarlening en de andere maatregelen van het Nationaal Energiebespaarfonds vindt u op: https://ikinvesteerslim.nl