KOSTENBESPARING - 25.08.2011

Uw telefoonkosten in het buitenland

Ook uw zomervakantie staat na het seizoen wellicht voor de deur. Let bij verblijf in het buitenland op de communicatiekosten.

  • Uw voicemail. Vóór 1 juli 2010 moest ú betalen als iemand anders uw voicemail insprak. Dat is gelukkig niet meer zo. Maar het kost wél nog steeds geld als u uw voicemail afluistert.
  • Belkosten. Buitenlandse belkosten zijn sterk aan banden gelegd, maar zijn nog altijd duurder (€ 0,46/minuut) dan bellen in Ne­­der­­land. Per 1 juli a.s. worden de kosten verlaagd naar € 0,42 per minuut.
  • Sms’en. Ook de kosten voor sms’en zijn nu in de EU geregeld: u betaalt nog ‘slechts’ € 0,30 per berichtje.
  • Internet. Dit kan u wel nog steeds handenvol geld kosten. Zorg dat u niet continu online bent. En als u dat toch wilt, zorg er dan voor dat programma’s als LinkedIn, Twitter en WhatsApp niet automatisch updaten. Tip. Misschien vindt u het handig om tijdens een vakantiewandeling de routeplanner van uw telefoon te gebruiken. Check dan eerst of deze niet automatisch verbinding maakt met internet.
De buitenlandse telefoonkosten zijn in de EU sterk aan banden gelegd, maar er is nog steeds een aantal valkuilen. Houd die in de gaten!

Contactgegevens

Indicator BV | Schootense Dreef 31 | Postbus 794 | 5700 AT Helmond

Tel.: 0492 - 59 31 31 | Fax: 040 - 711 17 00

klantenservice@indicator.nl | www.indicator.nl

 

KvK-nummer: 17085336 | Btw-nummer: NL-803026468B01